UByTOVÁNÍ

VAŠE IDEÁLNÍ LETNÍ ÚTOČIŠTĚ U JEZERA!

Vybavení chatek

Každá z našich útulných chatek má plně vybavený kuchyňský kout, který Vám umožní připravit si lahodné pokrmy. Můžete se těšit na lednici, elektrický vařič a veškeré potřebné nádobí, abyste si mohli vařit jako doma.

PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ S VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZÁZEMÍM

Každá chatka u nás disponuje vlastním WC, sprchou a terasou pro vaše pohodlí. Deky, polštáře a lůžkoviny jsou samozřejmě zahrnuty v ceně, ať už si vyberete palandy, klasické postele nebo jejich kombinaci.

ZÁBAVA A ODDYCH PRO VŠECHNY

V našem areálu nechybí možnosti zábavy pro každého! Zahrát si můžete volejbal na písčitém hřišti, ping-pong, nebo si prostě jen užít relax v hamace. Pro naše nejmenší hosty máme připravený dětský koutek s lesní kuchyňkou, houpačkami a prolézačkou slackline. K dispozici je také knihobudka, ve které si můžete půjčit oblíbenou knížku nebo si užít společenské hry s rodinou a přáteli.

OBJEVUJTE OKOLÍ A UŽÍVEJTE SI LÉTO

V blízkosti naší chatové osady najdete různé občerstvení, restaurace, dětská hřiště, minigolfové hřiště a obchody se vším, co budete potřebovat. Přijďte si k nám užít letní radovánky u jezera.

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

DEN PŘÍJEZDU:

U týdenních pobytů je nástup vždy v neděli od 15:00 hodin. V této době se hlaste u správce. Po převzetí chatky si ve vlastním zájmu zkontrolujte její stav a vybavení. Případné nesrovnalosti ihned nahlaste správci. Pokud se z vážných důvodů nebudete schopni dostavit ve stanovený den, nebo čas - nahlaste laskavě tuto skutečnost na tel: 731898565. Děkujeme.

DEN ODJEZDU:

Chatku musíte v den odjezdu odevzdat do 10:00 hodin a to v takovém stavu, v jakém Vám byla předána.

1. Při týdenních pobytech je po příjezdu potřeba majiteli předat 1000 Kč vratnou zálohu - ta bude navrácena zpátky na konci pobytu v případě že bude chatka ve stejném stavu, jako při jejím předání.

2. Při porušování ubytovacího řádu (ničení vybavení, narušování nočního klidu apod.) si majitel vyhrazuje právo pobyt předčasně ukončit bez nároku na vrácení peněz.

3. Nárok na vrácení peněz za ubytování nevzniká ani v případě Vašeho předčasného odjezdu.

4. Rezervace bude považována za definitivní po složení zálohy 50% z ceny pobytu. Zálohovou faktura je splatná do jednoho týdne. Druhou doplatkovou fakturu odesíláme 14 dní před Vaším příjezdem - platí se opět předem na účet.

STORNO

VÍCE NEŽ 14 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM - 30 % ZE ZÁLOHY

14-7 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM - CELÁ ZÁLOHA

7 - 0 DNÍ PŘED PŘÍJEZDEM - CELÁ ČÁSTKA